anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

Witajcie,
nie miałem jeszcze okazji przetestować tego urządzenia, może ktoś już posiada go? Wygląd mi się bardzo spodobał, szczególnie kształt (grubszy na górze). Ciekawe rozwiązanie. Na pierwszy rzut oka są ciekawie rozwiązane przyciski na panelach bocznych. No i system Android, który według mojej oceny jest jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ciekawe jaka będzie możliwość aktualizacji. Poniżej recenzja tego modelu:
http://www.pcpro.co.uk/reviews/tablets/370165/sony-tablet-s

130 ODPOW. 130
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

dzięki za informacje :thumbsup: Będę musiał wykorzystać ;)

profile.country.en_GB.title
_mariusz_
Początkujący

Witam, przeczytałem tutaj http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Sony-Tablet-S.64204.0.html ze nie da się bezpośrenio z karty pamięci odtwarzac plików i ze trzeba zawsze skopiować z karty SD do pamięci urządzenia a pozniej np odtwarzac filmy. Trochę szkoda...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witam, przeczytałem tutaj http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Sony-Tablet-S.64204.0.html ze nie da się bezpośrenio z karty pamięci odtwarzac plików i ze trzeba zawsze skopiować z karty SD do pamięci urządzenia a pozniej np odtwarzac filmy. Trochę szkoda...


Guzik prawda!
Da się odtwarzać bezpośrednio z karty!
Ba! Jak się człowiek postara i zainstaluje app2SD to można instalować aplikacje na karcie, zamiast na dysku. Co jest bardzo, bardzo pomocne dla tych tabletów z małą pojemnością. Ja mam 32GB, a wolnego miejsca mam ledwie 4GB......

No i nie chce mi się czytać tych bzdur z linku, ale tak to już jest z testami, recenzjami, opiniami. Trzeba je mocno przez palce czytać, bo gagi zdarzają się najlepszym, a co dopiero tym, którzy na co dzień tego nie robią....

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
_mariusz_
Początkujący

To dobra wiadomosc z tym odczytem z kart SD. Testowalem filmy ale bezposrednio z pamieci urzadzenia i przyznam ze w 720p calkiem ladnie wygladaja, niestety w 1080p czyli w full HD juz przycina. Kolejne moje pytanko jest nastepujace: testowal ktos internet mobilny na tablecie? Kupilem pakiet startowy, wlazylem w gniazdo w tablecie i powiem szczerze nie wiem co dalej :) Na laptopie majac program Nokia PC Suite wkladam pakiet startowy np orange free, wkladam karte do tel, lacze sie blutem z lapka do telefonu i mam siec tam gdzie ma orange zasieg. A Tutaj? Robi sie podobnie? Jesli tak to po co gniazdo na karte sim w tablecie? Jak mozna sie podlaczyc z siecia ?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Na laptopie majac program Nokia PC Suite wkladam pakiet startowy np orange free, wkladam karte do tel, lacze sie blutem z lapka do telefonu i mam siec tam gdzie ma orange zasieg. A Tutaj? Robi sie podobnie? Jesli tak to po co gniazdo na karte sim w tablecie? Jak mozna sie podlaczyc z siecia ?

to jest coś na wzór tetheringu....i z tego korzystać mogą przede wszystkim użytkownicy tabletów WiFi - czyli np. ja :smileymrgreen:



Kolejne moje pytanko jest nastepujace: testowal ktos internet mobilny na tablecie? Kupilem pakiet startowy, wlazylem w gniazdo w tablecie i powiem szczerze nie wiem co dalej :)


Jak włączyć transmisję danych w tablecie z 3G opisano na 28 stronie instrukcji czyli:
Puknij -> -> -> - .
Przy wybranym ustawieniu pojawi się znacznik wyboru.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
_mariusz_
Początkujący

Faktycznie. Z pospiechu nie doczytalem, Dzieki wielkie. Pozdrawiam

oldguest
Początkujący

Od dwóch dni dane jest mi cieszyć się mikołajowym prezentem w postaci tabletu Sony S 16GB 3G. To mój pierwszy kontakt z tego typu urządzeniem, jeśli nie liczyć tego, że używam już telefonu, który przypomina tablet (HTC HD7 z Windows 7.5 na pokładzie).
Z samym systemem android nie miałem ju nic a nic wspólnego.
Pierwsze wrażenia? Pozytywne z małym "ale".
Mianowicie chodzi mi o brak możliwości wyświetlania załączników jpg w wiadomościach email. Może jest na to jakiś sposób ale ja go jeszcze nie odkryłem.
Tablet chodzi mi w domowej sieci WiFi, daje radę również w 3G przy wykorzystaniu opcji "Internet sharing" w telefonie.

profile.country.en_GB.title
_mariusz_
Początkujący

Witam, mysle ze to zalezy od przegladarki. Testowałem rozne przeglądarki od domyslnej zainstalowanej w tablecie poprzez opere, firefoxa, delphina i tylko na przeglądarce skyfire jest wszystko ok. Skyfire wyswietla strony www jak na komputerze i z załącznikami w poczcie tez nie ma problemu, natomiast wyzej wymienione przeglądarki wyswietlają np strony głownych portali w okrojonej wersji mobile i z załącznikami tez mogą miec problemy. Polecam zmiane przeglądarki na przeglądarke Skyfire.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

greyboy napisał(a):

Tablet chodzi mi w domowej sieci WiFi, daje radę również w 3G przy wykorzystaniu opcji "Internet sharing" w telefonie.

to troszkę dziwne.....znaczy ja to rozumiem, ale mając tablet 3G, dobrze mieć po prostu internet z sima w tablecie np. play ma internet na kartę. Fajnie. Bez zobowiązań :D



Witam, mysle ze to zalezy od przegladarki. Testowałem rozne przeglądarki od domyslnej zainstalowanej w tablecie poprzez opere, firefoxa, delphina i tylko na przeglądarce skyfire jest wszystko ok. Skyfire wyswietla strony www jak na komputerze i z załącznikami w poczcie tez nie ma problemu, natomiast wyzej wymienione przeglądarki wyswietlają np strony głownych portali w okrojonej wersji mobile i z załącznikami tez mogą miec problemy. Polecam zmiane przeglądarki na przeglądarke Skyfire.


ja polecam Operę Mobile. Nie mini. Mobile. Świetna jest. Wyświetla jak na stacjonarnym. I ma synchronizację z Operą na PC :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
oldguest
Początkujący

Internet z sima też będzie. Mikołaj kupił tablet w sklepie gdzie nie sprzedają aktywacji. Mam nadzieję, że w Orange można zamówić drugą kartę sim do posiadanej już aktywacji. Mam tam 600mb, których nie wykorzystuję.
Wracając do problemu z załącznikami mam zmienić przeglądarkę i klienta poczty?