anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

Witajcie,
nie miałem jeszcze okazji przetestować tego urządzenia, może ktoś już posiada go? Wygląd mi się bardzo spodobał, szczególnie kształt (grubszy na górze). Ciekawe rozwiązanie. Na pierwszy rzut oka są ciekawie rozwiązane przyciski na panelach bocznych. No i system Android, który według mojej oceny jest jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ciekawe jaka będzie możliwość aktualizacji. Poniżej recenzja tego modelu:
http://www.pcpro.co.uk/reviews/tablets/370165/sony-tablet-s

130 ODPOW. 130
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Miałem go w rękach za krótko, żeby cokolwiek sensownego napisać.
Bardzo ciekawa stylistyka i fajny wyświetlacz. Ponieważ na co dzień używam iPada, trudno mi było się w tej małej chwili odnaleźć w systemie Android. Mam nadzieje, że uda mi się spędzić tym tabletem więcej niż 3 minuty. :)

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Zimny napisał(a):

No i system Android, który według mojej oceny jest jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ciekawe jaka będzie możliwość aktualizacji.


Standardowo wyposażony jest w system Android 3.1. Z otrzymanych informacji wynika, że bez problemów można dokonać aktualizacji systemu na wersję 3.2.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Ja osobiście czekam na wersję z 3G i mam dylemat co wybrać, czy właśnie Tablet Sony S, czy może jednak iPad'a :c3

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Dzisiaj bawiłem się nim w Centrum Sony, i przypadł mi do gustu :D Jest spora szansa, że go nabędę.
Szkoda, że na stronie Sony dalej wisi dość oryginalna informacja, na temat normalnego użytkowania jako: 3D, zamiast 3G (zarówno S jak i P)

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Sprawdzałem właśnie ceny na Amazon UKSony Tablet S i iPad'a 2 w tej samej specyfikacji czyli 16GB WiFi.

Wyszło na korzyść iPada2 - wiem że jest dłużej na rynku, ale wydaje mi się że bebechy są trochę lepsze w iPad'zie niż w Sony S.... osobiście skłonił bym się w stronę jabłuszka

Jedyny plus na stronę Sony S (z mojego punktu widzenia) to certyfikat PlayStation, uważam to za dobre posunięcie ze strony Sony.

edit: plus różnica cenowa robi swoje

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Cena jak zawsze przy premierze jest wyższa. Tak samo jabłuszka jak wchodzi na rynek, jak i innych producentów. Może szybko zleci z ceny. Z drugiej strony jeszcze dokładnie nie wiadomo co ma sobą do zaoferowania. Podobnie jak porównanie iPhone i Galaxy SII. Galaxy ma dużo lepsze parametry, jednak jest mniej dopracowany niż iPhone. Oczywiście oba produkty mają swoich zwolenników i póki sam nie spróbujesz - nie dowiesz się który jest lepszy dla Ciebie... A cena iPhona o parę stówek wyższa.
Czytałem na zagranicznych serwisach, że właśnie cena Tabletu Sony S jest obecnie jego największą wadą.
Szkoda, że na stronie Sony dalej wisi dość oryginalna informacja, na temat normalnego użytkowania jako: 3D, zamiast 3G (zarówno S jak i P)


W którym miejscu, u mnie wyświetla się albo wszystko ok, albo nie mogę tego zlokalizować?
Tablet Sony S
http://www.sony.pl/product/sony-tablet-s/tab/overview

Tablet Sony P
http://www.sony.pl/product/sony-tablet-p/tab/overview

Lajam napisał(a):

Ponieważ na co dzień używam iPada, trudno mi było się w tej małej chwili odnaleźć w systemie Android.


Ja z kolei mam smartfona z Androidem i nie mogę przestawić się na system IOS 4 i teraz 5 w iPhonie i iPadzie brata - z którego miałem okazję po testować. Za to w Androidzie przypadł mi do gustu sposób sterowania i rozwiązania systemu. No i oczywiście Android Market :D

trebor napisał(a):

Jedyny plus na stronę Sony S (z mojego punktu widzenia) to certyfikat PlayStation, uważam to za dobre posunięcie ze strony Sony.


Może to być fajne rozwiązanie. Samo granie na tablecie nie jest trudne, sterowanie intuicyjnie. Dostęp do takiej bazy, może przynieść dodatkowe korzyści. Jeszcze jakby była możliwość komunikacji z konsolą, w celu grania w trybie Multiplayer, czy udostępniania zasobów gier, synchronizacji savów, czy czegoś w tym rodzaju - to byłaby rewelacja.

Ciekawy jestem również oprogramowania do odczytywania dokumentów, tworzenia prezentacji, jakiś edytor graficzny umożliwiający pracę nad plikami z aparatów i z pakietu Adobe... Tablet jako samo urządzenie pod tym względem może sprawować się bardzo wygodnie...

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Zimny napisał(a):

Szkoda, że na stronie Sony dalej wisi dość oryginalna informacja, na temat normalnego użytkowania jako: 3D, zamiast 3G (zarówno S jak i P)


W którym miejscu, u mnie wyświetla się albo wszystko ok, albo nie mogę tego zlokalizować?
Tablet Sony S
http://www.sony.pl/product/sony-tablet-s/tab/overview

Tablet Sony P
http://www.sony.pl/product/sony-tablet-p/tab/overview


SGPT113
SGPT211
Na samym dole.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Dzięki, za zgłoszenie :thumbsup:

Swoją drogą taki tablet 3D też byłby niezłym pomysłem. Tylko w takim przypadku raczej 3D bez okularów, chociaż przy odpowiednich rozwiązaniach technicznych - z okularami też mogło by być ciekawie...

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Zimny napisał(a):

Cena jak zawsze przy premierze jest wyższa. Tak samo jabłuszka jak wchodzi na rynek, jak i innych producentów.

Dlatego napisałem że iPad jest dłużej na rynku :D . Sam nie mam jeszcze wyrobionego do końca zdania, najpierw muszę się nim pobawić. Za to z iPadem miałem śmieszną sytuację bo nienawidziłem ich, mówiłem że to bezsensowne urządzenie, później się nim pobawiłem no i zmieniłem zdanie diametralnie. Zacząłem uwielbiać iPady, wyciągnąłem wnioski z tego doświadczenia i dopóki nie wezmę Sony S w ręce to się nie wypowiem który moim zdaniem jest lepszy :smileymrgreen: .