anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

Witajcie,
nie miałem jeszcze okazji przetestować tego urządzenia, może ktoś już posiada go? Wygląd mi się bardzo spodobał, szczególnie kształt (grubszy na górze). Ciekawe rozwiązanie. Na pierwszy rzut oka są ciekawie rozwiązane przyciski na panelach bocznych. No i system Android, który według mojej oceny jest jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ciekawe jaka będzie możliwość aktualizacji. Poniżej recenzja tego modelu:
http://www.pcpro.co.uk/reviews/tablets/370165/sony-tablet-s

130 ODPOW. 130
profile.country.pl_PL.title
yonkersus
Poszukiwacz

na pewno taki router co dałem w linku daje możliwość podłączenia naszych modemów z play - jest on nie tylko 3g ale też jest zasilany na akumulator - fakt noszenie czegoś dodatkowego to może być problem ale dla chcącego nic trudnego :thumbsup:

A77+sal18200
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

yonkers napisał(a):

na pewno taki router co dałem w linku daje możliwość podłączenia naszych modemów z play - jest on nie tylko 3g ale też jest zasilany na akumulator - fakt noszenie czegoś dodatkowego to może być problem ale dla chcącego nic trudnego :thumbsup:


Tak. Jest to metoda, ale wolałbym po prostu wpiąć modem do tabletki.
Może się doczekam :c34

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Nie łatwiej udostępnić sieć po wifi/bluetooth z telefonu? :c7

profile.country.pl_PL.title
yonkersus
Poszukiwacz

no nie wiem ja mam modem 3g w play i wtedy jak to zrobić?

A77+sal18200
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

kris napisał(a):

Dopiero teraz doczytałem pytanie do mnie: jak jest? Moim zdaniem jeśli mamy dobre źródło (plik) to materiał na wyjściu jest bardzo dobrej jakości :D
A jak podepnę pod moje creativy to już w ogóle :nauseated_face: (...)


Dzięki za odpowiedź! W końcu podjąłem decyzje w poniedziałek wybieram się po tablet :D

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

yonkers napisał(a):

no nie wiem ja mam modem 3g w play i wtedy jak to zrobić?


Nie wiem. Ja np. nie lubię karkołomych zabaw w kabelki, szczególnie po doświadczeniach gdy się taki kabelek zwyczajnie złamał w transporcie - przedłużka USB. :(

Mam telefon z pakietem danych i dodatkowo modem 3G na USB do komputera.

Generalnie modem jest dla mnie czymś strasznie niewygodnym bo odstaje z gniazda i łatwo to uszkodzić. Dlatego mam go tylko jak zabieram ze sobą komputer - wówczas przekładam kartę SIM z tabletu do modemu, a tablet pobiera sobie dane przez WIFI z telefonu.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Nie przywykłem do reklamowania jakichkolwiek sklepów, ale obok takiej promocji trudno przejść obok. Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem tabletu Sony, polecam zapoznać się z tą ofertą:
LINK
-16GB, WiFi: 1539 zł,
-32GB, WiFi: 1999 zł,
-16GB, 3G: 2049 zł

yonkers napisał(a):

no nie wiem ja mam modem 3g w play i wtedy jak to zrobić?


wtedy można pomyśleć nad modemem 3g, który jest routerem wifi (jest w ofercie Play Online) - np. Huawei E5832.
Rozwiązań jest wiele.
Ja wiem jedno - tablet musi mieć połączenie z netem, ale ja już mam praktycznie zapchany dysk "32GB", więc 16tka to byłoby dla mnie za mało. Ale ja mam sporo zdjęć na tablecie - bo i po to go kupiłem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Dobra promocja. Szkoda, że nie mam kasy.

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

W poniedziałek skorzystałem z tej promocji :nauseated_face:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

gratki :D
wędruj do android market, dziś przedostatni dzień promocji ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer