anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

Witajcie,
nie miałem jeszcze okazji przetestować tego urządzenia, może ktoś już posiada go? Wygląd mi się bardzo spodobał, szczególnie kształt (grubszy na górze). Ciekawe rozwiązanie. Na pierwszy rzut oka są ciekawie rozwiązane przyciski na panelach bocznych. No i system Android, który według mojej oceny jest jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ciekawe jaka będzie możliwość aktualizacji. Poniżej recenzja tego modelu:
http://www.pcpro.co.uk/reviews/tablets/370165/sony-tablet-s

130 ODPOW. 130
profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

cogito napisał(a):

Co drugi post mobora prędkość iPada rośnie diametralnie, z trzykrotności zrobiła się już pięciokrotność Tegry :slight_smile:


cogito




Bo wszystko zalezy od testu- czego dotyczy

Prosty przykład gdzie widać 5x roznice w wydajnosci iPad2 vs Tegra2


http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=19876:co-z-t-wydajnoci-ipada-2&catid=49:sprzet&Itemid=91


--------------
kris:
Łączenie postów. W celu dopisania treści proszę używać edycji postów ( przycisk "zmień" na dole swojego posta http://img221.imageshack.us/img221/381/zmie.jpg)
-------------


Kolego, spokojnie, posługując sie podobnym sposobem argumentowania to ja moge udowodnić, że Zenit XP12 jest lepszy od A900 ;)


Bo pewnie jest - oczywiscie nie bezwzględnie ;)
Wszystko zalezy od przykreconych szkiełek i umiejetnosci pstrykacza (jak zawsze)
Zenit to analog a matryca Alfy niestety nadal nie moze byc jakosciowo tożsama z filmem którego rozdzielczosc (dla klatki 35mm) wynosi - jak oszacowano - ok 35mln pixeli
Taka luzna kontrriposta (traktuj to jako żart) :)

jader-----
Początkujący

Jest menadżer plików :) jest darmowy :) i do tego jest kilka wesji działa się na nim całkiem przyjemnie. Co do zamykania aplikacji w ciągu 12 godzin zabawy z S1 dziś w pracy poznałem kilka sposobów, ale najprostszy i najskuteczniejszy to wejść w ustawienia i menadżer aplikacji, chyba że aplikacja ma opcje zamknięcia jak w przypadku Angry Birds to nie ma potrzeby :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Zimny napisał(a):

może ktoś już posiada go?


Od dziś i ja dołączam do grupy właścicieli tabletu S :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Gratulacje.

A nie lepiej było się 2 dni wstrzymać?
Listopad najlepszym miesiącem na zakupy :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):

Gratulacje.

A nie lepiej było się 2 dni wstrzymać?
Listopad najlepszym miesiącem na zakupy :)


No właśnie mnie czas gonił i zakup był stricto "kosztowy". Policzyłem i wyszło mi, że na październik lepiej było brać :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Singularity2
Początkujący

miałem okazję przetestować w sony center,
na plus stylistyka (coś innego od ipada), nowy android wzbogacony przez sony o dodatki.
Tablet też jest wygodny i robi dobre zdjęcia.
Minusem jest moim zdaniem wykonanie: plastik wygląda jak to plastik nic szczególnego ale tragicznie wygląda miejsce ulokowania wejść do tabletu, ta klapka wygląda tandetnie do tego jest średnio wygodna. Do tego tablet jest dość gruby, choć z drugiej strony wygodnie się na nim pisze dzięki lekkiemu pochyleniu ekranu.

Trochę głupio wygląda też nie pełne tłumaczenie interfejsu,dla mnie to nie problem ale wygląda to mało profesjonalnie.
Cenowo nie jest tak źle, jest tańszy od nowych samsungów więc nie jest źle (mogłoby być taniej ale to Sony...)

Czytałem też w recenzjach, że bateria krótko trzyma bo ok 6h co moim zdaniem dyskwalifikuje to urządzenie jako mobilne ...

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Singularity2 napisał(a):


Czytałem też w recenzjach, że bateria krótko trzyma bo ok 6h co moim zdaniem dyskwalifikuje to urządzenie jako mobilne ...


trzeba poczekać na to co napisze kris, gdy już go sobie poużywa trochę :smileymrgreen:

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Kris mógłbyś sprawdzić jaka jest jakość dźwięku w tablecie? Jak już pisałem wcześniej znalazłem gdzieś w sieci informację, że jakość jest porównywalna z najlepszymi modelami MP4 Sony Walkman!

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

destin6 napisał(a):

Kris mógłbyś sprawdzić jaka jest jakość dźwięku w tablecie? Jak już pisałem wcześniej znalazłem gdzieś w sieci informację, że jakość jest porównywalna z najlepszymi modelami MP4 Sony Walkman!


powiem ci że trochę to potrwa zanim to sprawdzi....kris jest offline

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Ale najpóźniej na plenerze się odezwie... :thumbsup:

------------------------------
fotoamator