anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

Witajcie,
nie miałem jeszcze okazji przetestować tego urządzenia, może ktoś już posiada go? Wygląd mi się bardzo spodobał, szczególnie kształt (grubszy na górze). Ciekawe rozwiązanie. Na pierwszy rzut oka są ciekawie rozwiązane przyciski na panelach bocznych. No i system Android, który według mojej oceny jest jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ciekawe jaka będzie możliwość aktualizacji. Poniżej recenzja tego modelu:
http://www.pcpro.co.uk/reviews/tablets/370165/sony-tablet-s

130 ODPOW. 130
profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

dzięki jeszcze raz - o co chodzi z tym Google Play - wszedłem wyszukałem potrzebną apli zaczął ściągać a tu komunikat że: Niestety aplikacja Sklep google została zatrzymana i teraz za każdym razem mi to wywala jak próbuje wejść?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Czy masz połączone konto google z tabletem ?
Ustawienia -> konta i synchronizacja . Masz tam swoje konto google?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

uuuu, zapomniałem - dziękuje Ci bardzo szkoda że nie ma tu przycisku Pomógł :)
pozdro 4all

edit
no niestety nie tu problem - jest przypisane do konta co prawda poprzedniego własciciela ( mój kumpel) ale jest prawidłowo wszystko wpisane, zresztą Sklep działal przez moment więc to nie to :(

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

zresetuj tablet i spróbuj ponownie :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

kris napisał(a):

zresetuj tablet i spróbuj ponownie :D


czy przez reset rozmiesz wyjście z systemu (długie wyłączenie przyciskiem) czy reset twardy "dziurką"?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

długie wciśnięcie przycisku on/off :thumbsup:

w przypadku każdej inne appki poleciłbym również reinstalację, ale ja nie wiem czy się da odinstalować i co się stanie po jej odinstalowaniu. Jakby nie patrzeć jest to dość kluczowa aplikacja :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

wyłączenie systemu to było pierwsze co zrobiłem ale to nic nie daje - ponowna instalka Sklepu chyba nie wchodzi w gre - co robi "twardy" reset dziurką czy ustawienia się zmieniają do fabrycznych czy moge to zrobić i nic się nie zmieni?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

nie ma sensu tego robić, bo nic to nie zmieni. Z tej opcji korzystaj tylko jeśli tablet będzie mieć zwis. Wtedy kiedy w ogóle nie będzie reakcji.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

więc tak, po wyczyszczeniu w Ustawienia-Aplikacja-Sklep Google danych moge otworzyć znów sklep (po przejsciu krótkiego kreatora) ale gdy sciągam jakąś apli akceptuje do zainstalowania to wywala z powrotem ten komunikat i znów nie działa aż wyczyszcze i tak w kółko! Ma ktoś jakiś pomysł?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

jgx napisał(a):

Ma ktoś jakiś pomysł?

może to pomoże:
ustawienia :smileyarrow: wyczyść pamięć podręczną, potem wymuś zatrzymanie, potem jeśli nadal nie będzie działać, to kliknij odinstaluj aktualizację (co wymusi ponowne zainstalowanie do aktualnej wersji).

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer