anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

Witajcie,
nie miałem jeszcze okazji przetestować tego urządzenia, może ktoś już posiada go? Wygląd mi się bardzo spodobał, szczególnie kształt (grubszy na górze). Ciekawe rozwiązanie. Na pierwszy rzut oka są ciekawie rozwiązane przyciski na panelach bocznych. No i system Android, który według mojej oceny jest jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ciekawe jaka będzie możliwość aktualizacji. Poniżej recenzja tego modelu:
http://www.pcpro.co.uk/reviews/tablets/370165/sony-tablet-s

130 ODPOW. 130
profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

pomogło dopiero po odinstalowaniu - dzięki :)
pozdro 4all

profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

witam
nowy dzień nowy problem - w tablecie siedzi karta 32GB w ustawieniach ją widać całość jako wolne - nie mogę na nią nic zapisać albo skopiować z pena na wewnętrzną pamięć nie ma problemu, w czym problem? Podczas próby przerzucenia z pena wywala komunikat, jak zmienie na pam. wewn. jest OK
pozdro 4all

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ja bym tę kartę sformatował :thumbsup:
Karta też może być uszkodzona. Zwłaszcza jeśli jest to podróbka (łatwo w sieci przez przypadek kupić kartę imitującą te od renomowanych firm)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

sorry ale nie opisałem dokładnie a właściwie to źle opisałem problem - jak utworze dokument w word to nie moge go zapisać bezpośrednio na tej karcie tylko muszę na pamięć wewn. a dopiero później moge przeżucić na karte, z pena też nie moge bezpośrednio na karte tylko musze na wewn. i dopiero na karete - czy to jest normalne? Czy możesz kopiować np. w TT z pena na karte bezpośrednio?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

jgx napisał(a):

Czy możesz kopiować np. w TT z pena na karte bezpośrednio?


TT? Masz na myśli TotalCommander? Tak, mogę z pena na kartę.


jgx napisał(a):

jak utworze dokument w word to nie moge go zapisać bezpośrednio na tej karcie tylko muszę na pamięć wewn. a dopiero później moge przeżucić na karte

a gdzie Ty tworzysz ten dokument word? Na kompie, czy na tablecie (bo już się pogubiłem). Jak na tablecie, to jaką appką go tworzysz? Może to w niej jest problem ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

więc tak - dokumenty pisze na Kingsoft Office,jak próbuje zapisać to po prostu mam w menu tylko pamieć wewn. moge wchodzić do i się cofać ale nie mam strzałki do góry żeby zobaczył albo karte albo USB, może inna apka tu pomoże choć ta mi pasuje, co do kopiowania to nie skopiuje bezpośrednio z usb na karte aniw TC ani w w File Transer ani w innych menadzerach ktore próbowałem (Menadzer Plikow i File Expert)m jedynie w File Transer moge przeżucić na wewn. a potem na karte ( nie da sie ustawic USB-Karta a jedynie albo USB-wewn. albo Karta-wewn.) - Ty możesz w File Transer z USB na karte?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

jgx napisał(a):

Ty możesz w File Transer z USB na karte?


W FileTransfer nie, ale w TotalCommander tak :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

kris napisał(a):

W FileTransfer nie, ale w TotalCommander tak :thumbsup:


a masz jakieś wtyczki podinstalowane czy czysty TC? Zastanawiam się nad powtórnym zformatowaniem - czy wiesz jaki system plików ma być?
Przy okazji - czy można jakoś dodać na pulpit skrót do folderu np video itd?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

jgx napisał(a):

a masz jakieś wtyczki podinstalowane czy czysty TC?


LAN i FTP, ale służą do tego, do czego nazwy wskazują :D


jgx napisał(a):

Zastanawiam się nad powtórnym zformatowaniem - czy wiesz jaki system plików ma być?

Karty, Pena, Tabletu? Bez precyzji trudno jest odpowiadać ;)


jgx napisał(a):

Przy okazji - czy można jakoś dodać na pulpit skrót do folderu np video itd?

nie zauważyłem takiej możliwości, ale w TC jest taki skrót: zakładki. I tam mam wszystkie najważniejsze dla mnie katalogi (m.in.video).

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jgx-----
Początkujący

jgx napisał(a):

Zastanawiam się nad powtórnym zformatowaniem - czy wiesz jaki system plików ma być?

Karty, Pena, Tabletu? Bez precyzji trudno jest odpowiadać ;)
nie no oczywiście mówie o karcie - jesli już wsopmniałeś o format c :) to co w sytuacji jak padnie system? Z windą wiadomo a tu? Czy androida instaluje się i jak można zrobić kopie systemu tak jak np. kopie windy ghostem?