anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

:c37


czy ktoś słyszał, czytał lub widział gdzieś oficjalne info od SONY na temat aktualizacji bądź braku aktualizacji tabletów S do Androida 4.0 ?


Nie chcę czytać o przypuszczeniach, marudzeniu itd. ale o w miarę potwierdzonych informacjach.


Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
88 ODPOW. 88
oldguest
Początkujący

Ręka do góry, kto codziennie klika w "System Update" :c20

viasoft-pl
Początkujący

Witam

Według informacji ICS ma pojawić się pod koniec maja a dzis mamy 15.05 .... :D ...spokojnie cierpliwości

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

destin6 napisał(a):

Już 3 tydzień maja, a tutaj grobowa cisza... Coś mi się zdaję, że poczekamy sobie na aktualizacje :c9


Cierpliwość. Przecież nasze tablety działają i bez ICSa, prawda ? Ja również bardzo czekam, ale cóż....czekam cierpliwie :D


greyboy napisał(a):

Ręka do góry, kto codziennie klika w "System Update" :c20


ja raz na tydzień. Zresztą tablet sam o tym poinformuje :c20


Według informacji ICS ma pojawić się pod koniec maja a dzis mamy 15.05 .... :D ...spokojnie cierpliwości


Brak cierpliwości bierze się zapewne stąd, że wcześniej (oficjalnie) zapowiedzi mówiły o kwietniu. Końcu kwietnia. Czekam :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

kris napisał(a):

destin6 napisał(a):

Już 3 tydzień maja, a tutaj grobowa cisza... Coś mi się zdaję, że poczekamy sobie na aktualizacje :c9


Cierpliwość. Przecież nasze tablety działają i bez ICSa, prawda ? Ja również bardzo czekam, ale cóż....czekam cierpliwie :D


Nie do końca, bez ICSa nie mogę odtwarzać muzyki z karty SD na odtwarzaczu Sony, a bardzo mi na tym zależy...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Dobrze, że będzie taka możliwość. Nie wiem, jak u innych z icsem i kartami (micro)SD. Bardziej mnie ciekawi, czy wreszcie zacznie działać app2sd, czyli czy zostanie wyeliminowany błąd dot. nazwy "partycji".

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
oldguest
Początkujący

A mnie głównie interesuje czy mój tablet przestanie się wreszcie wieszać przy uruchamianiu. Gdzieś tutaj ktoś zapodał, że aktualizacja ma rozwiązać ten problem (nota bene problem, który dotyka tylko mnie). :c8

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Panowie, wygląda na to, że jeszcze musimy (sam codziennie sprawdzam :D) poczekać do końca maja. Początkowo informacja mi podana zawierała informacje, że modele z Wi-Fi otrzymają aktualizację do 2. tygodnia maja, a pozostałe do końca miesiąca. Widzę jednak, że od tej idei odeszli. Zatem jeszcze max 13 dni :)

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Jutro poznacie oficjalną datę premiery. Powiem tylko tyle, że mieści się ona w ramach, które napisałem w poście wyżej i będzie później niż japońska :)

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Już dziś jest jutro :-) więc kiedy ta aktualizacja?

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

http://vaioblog.pl/sony-tablet/android- ... -premiera/

Premiera do 31.05. Najpóźniej wtedy pojawi się alert na Waszym Sony Tablet.

Zapraszam na VAIOBlog.pl