anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

:c37


czy ktoś słyszał, czytał lub widział gdzieś oficjalne info od SONY na temat aktualizacji bądź braku aktualizacji tabletów S do Androida 4.0 ?


Nie chcę czytać o przypuszczeniach, marudzeniu itd. ale o w miarę potwierdzonych informacjach.


Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
88 ODPOW. 88
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Dzięki za info :D
Już się aktualizuje :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
oldguest
Początkujący

Netu po 3G jak nie było tak nie ma. Co miał wnieść zatem ten update?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Też się zastanawiam. Widziałem 4 pozycje przy aktualizacji, ale nie pamiętam: coś z SmallApp, coś z muzą z SD.....

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

greyboy napisał(a):

Netu po 3G jak nie było tak nie ma. Co miał wnieść zatem ten update?


Proponuję iść na wymianę karty SIM.
Ja miałem taki przypadek (Orange), że karta działała w telefonie, a w tablecie nie chciała.
Trzeba było zmienić kartę z czarnej na białą (cokolwiek to znaczy).

Jeszcze tylko dodam, że mam inny tablet niż Sony S, ale być może informacja będzie w jakimś stopniu pomocna.

oldguest
Początkujący

Hehehe. Ja mam biały SIM, więc to raczej nie to. Poza tym net po 3G był do czasu ICS bez problemów. Zrypał się po aktualizacji i jest to problem z softem, co przyznał sam serwis Sony po kontakcie z nimi. Ale to było 2 m-ce temu, więc liczyłem, że dzisiejszy update to rozwiąże.

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Już myślałem, że to aktualizacja do 4.1 :nauseated_face:

Arkaszka-----
Początkujący

greyboy napisał(a):

Otrzymałem dziś update do wersji 4.0.3 (release 1a). Może wreszcie skończą się moje kłopoty z połączeniem z netem po 3G?



I co pomogło? Bo ja też nie jestem zadowolony z 3G

oldguest
Początkujący

Arkaszka napisał(a):

greyboy napisał(a):

Otrzymałem dziś update do wersji 4.0.3 (release 1a). Może wreszcie skończą się moje kłopoty z połączeniem z netem po 3G?



I co pomogło? Bo ja też nie jestem zadowolony z 3G



Jak już pisałem wyżej to nie ten update, na który czekam. 3G załącza się czasami po kilkugodzinnym oczekiwaniu, ale generalnie nie ma go wcale.
Ludzie z SONY lecą mi już 40,00 zł + VAT (moje dwa miesięczne abonamenty za net w Orange). Poczekam do 100,00 zł i zastanowię się jak to od nich wyegzekwować.

oldguest
Początkujący

Muszę chyba zwrócić honor ludziom od ostatniego update'u. Obsługa netu po 3G jednak się poprawiła. Przez ostatnie dwa dni testowałem tablet w pracy. Nie mam tam wifi. Po +/- 10 minutach tablet łączył się z netem po 3G i tak już zostawał. Nawet po wejściu w stan uśpienia nie tracił połączenia. Mam nadzieję, że tak już zostanie.