anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

:c37


czy ktoś słyszał, czytał lub widział gdzieś oficjalne info od SONY na temat aktualizacji bądź braku aktualizacji tabletów S do Androida 4.0 ?


Nie chcę czytać o przypuszczeniach, marudzeniu itd. ale o w miarę potwierdzonych informacjach.


Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
88 ODPOW. 88
profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Dokładnie ma rozpocząć się OD 21.04. Ice Cream Sandwich na Sony Tablet S i P potwierdzony!


Widziałem już zmiany, będzie naprawdę nieźle ;)

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

bart132 napisał(a):

Widziałem już zmiany, będzie naprawdę nieźle ;)


tak się nie robi :smileytwisted:
jestem ciekaw co jeszcze dodadzą (nie wymagam, ale ...) oprócz tego co podają w moim linku (np.: przyklejanie małych appek) :c18
Weź co szepnij 8-)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Szczególnie przydałaby się aktualizacja oryginalnego odtwarzacza muzyki. Brak możliwości odtwarzania z karty pamięci to jakaś pomyłka :cry: Na szczęście jest Poweramp, ale on nie daje takiej jakości dźwięku co aplikacja Sony.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

destin6 napisał(a):

Szczególnie przydałaby się aktualizacja oryginalnego odtwarzacza muzyki. Brak możliwości odtwarzania z karty pamięci to jakaś pomyłka :cry: Na szczęście jest Poweramp, ale on nie daje takiej jakości dźwięku co aplikacja Sony.


szczerze to nawet tego nie zauważyłem. Ale z innych powodów przeszedłem na PowerAMP, z którego jestem baaaardzo zadowolony :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Szczególnie przydałaby się aktualizacja oryginalnego odtwarzacza muzyki. Brak możliwości odtwarzania z karty pamięci to jakaś pomyłka Na szczęście jest Poweramp, ale on nie daje takiej jakości dźwięku co aplikacja Sony.



:) .


Aktualizacja do ICS'a w Europie odbędzie się na początku maja, dokładną datę poznamy w piątek.

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

bart132 napisał(a):

Aktualizacja do ICS'a w Europie odbędzie się na początku maja, dokładną datę poznamy w piątek.


Jest już znana data premiery lub jakieś szczegóły?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

lio napisał(a):

Pojawi się odtwarzanie z karty SD, muzyki, filmów i zdjęć natychmiast w programach Sony: Music, Video i Gallery :) np. :) będzie funkcja panoramy jak w xperii, oraz wiele nowości...


a znacie już jakiś przybliżony termin aktualizacji?


___________
wytapane TabletemS ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

lio napisał(a):

Pojawi się odtwarzanie z karty SD, muzyki, filmów i zdjęć natychmiast w programach Sony: Music, Video i Gallery :) np. :) będzie funkcja panoramy jak w xperii, oraz wiele nowości...


odtwarzanie z kasty SD? niemożliwe! marzenia się spełniają :D
Teraz mój apetyt na aktualizacje drastycznie wzrosną, ma nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać :c18

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

@lio: Otrzymujesz karnego jeżyka za zdradzanie takich informacji! :D

ICSa możemy spodziewać się w pierwszych 2 tygodniach maja. Wszystkie informacje będą na VAIO Blogu.

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

bart132 napisał(a):

@lio: Otrzymujesz karnego jeżyka za zdradzanie takich informacji! :D

ICSa możemy spodziewać się w pierwszych 2 tygodniach maja. Wszystkie informacje będą na VAIO Blogu.


zatem czekam :c69


bart132 napisał(a):

@lio: Otrzymujesz karnego jeżyka za zdradzanie takich informacji! :D

karny jeżyk jest już passé, teraz za karę ogląda się filmik z mięsnym jeżem :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer