anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tablet 3G

didus0
Początkujący

Tablet 3G

Witam. :c22 mam moze i glupie pytanie ale po to jest to forum zeby pomagac sobie na wzajem ?? Mianowicie sa na rynku dwa rodzaje tabletow ?? mianowicie jest jak to rozumie lepsza i gorsza wersja ?? Chodzi mi glownie o to ze jest model 3G ?? czym sie one od siebie roznia i ktory warto kupic ?? bo miedzy nimi jest okolo 400 - 500 zl roznicy ?? Prosze o wasze zdanie i jakas porade ?? Dzieki z gory. :c69

22 ODPOW. 22
didus0
Początkujący

No Dzieki wam panowie za pomoc :c20 tak mi schodzilo i schodzilo ale 9 marca mam urodzinki :thumbsup: i sobie chyba jednak kupie Soniaczka :) ech co jak co ale jednak Sony TO SOny !!!! bart132 ma i racje ze komunikowac sie mam czym , a teraz to tylko przystawka !! Napiszcie mi jeszcze co fajnego mozna robic na tym tablecie ?? hmm moze i glupie pytanie ale czy tv cyfrowa naziemna pojdzie w nim ?? Pozdrawiam :c22

didus0
Początkujący

Jutro juz sobota i ide zrobic przymiarke do Sony :c20 ale widze ze nikt nie odpisuje to znaczy ze nie bedzie mozliwosci ogladania TV ?? eeeech :c71

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Puki co nie da się oglądać telewizji na Sony Tablet S, przynajmniej ja takiego sposobu nie znam... Może kiedyś będzie jakiś odbiornik DVB-T na bluetooth :D

à propos ciekawych możliwości tabletu:
https://www.facebook.com/photo.php?v=380911398601996
Dla mnie bomba, sam sprawdziłem i działa!

didus0
Początkujący

hmm ?? destin6 fajne to :thumbsup: tylko zeby tak po polsku jeszcze ?? to jak masz cos jeszcze ciekawego to dawaj :c25

--------------
kris:
Łączenie postów. W celu dopisania treści proszę używać edycji postów ( przycisk "zmień" na dole swojego posta http://img221.imageshack.us/img221/381/zmie.jpg)
-------------


destin6 napisał(a):

Puki co nie da się oglądać telewizji na Sony Tablet S, przynajmniej ja takiego sposobu nie znam... Może kiedyś będzie jakiś odbiornik DVB-T na bluetooth :D


no a ogolnie da sie TV na tablecie ogladnac ??

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

didus0 napisał(a):

no a ogolnie da sie TV na tablecie ogladnac ??


Jeśli chodzi Ci o odbiór z nadajników naziemnych - to jest niewykonalne.

Można oglądać audycje telewizyjne przy użyciu specjalnych aplikacji np. TVN Player.
Do oglądania konieczny jest dostęp do internetu - można oglądać uprzednio emitowane programy i seriale.

Telewizja internetowa i jej oglądanie wiąże się jednak z koniecznością posiadania dość dobrego łącza.
Ja używam aplikacji NBA TV i tam mecze można oglądać nawet na żywo pod warunkiem wykupienia dostępu (około 400 zł za sezon). Przy szybkim łączu jakość jest naprawdę znakomita.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):

można oglądać uprzednio emitowane programy i seriale.


Bywa też tak, że przez aplikacje można zobaczyć coś przed emisją w TV np. serial FIRMA jest tydzień wcześniej na tabletowej aplikacji (AXN Player).

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
didus0
Początkujący

kris napisał(a):

Lajam napisał(a):

można oglądać uprzednio emitowane programy i seriale.


Bywa też tak, że przez aplikacje można zobaczyć coś przed emisją w TV np. serial FIRMA jest tydzień wcześniej na tabletowej aplikacji (AXN Player).




no tak !! ale IPLA dziala na android ??

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

didus0 napisał(a):

no tak !! ale IPLA dziala na android ??

Po pierwsze działa. Po drugie nie pytaj, czy działa na androidzie, tylko czy działa na konkretny urządzeniu. Po trzecie nic tam ciekawego w tej ipli nie ma. Po czwarte, czy jakaś aplikacja jest, możesz sprawdzić tutaj: Android Market. Po piąte ciekawe i warte uwagi appki wymieniamy tutaj: LINK

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
didus0
Początkujący

Noooooooooo :c22 :c22 :c22 i stalo sie :thumbsup: KUPILEM ale Samsung Note :nauseated_face:

spolDon1fhkbr
Początkujący

didus0 napisał(a):

Hmmm ciekawe jak po mnie pojedziecie teraz :c10



Czemu? :c7