anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PROBLEM ZE SKYPE

ArturoTableturo
Początkujący

PROBLEM ZE SKYPE

Witam i prosze o pomoc. Kupiłem tablet sony tablet s 3g ale nie mobłem ściągnąć skypa z android market. Pojawia sie komunikat że nie kompatybilna z modelem sony tablet s. Ściągnąłem w końcu z chomikuj pl i wyglądał dobrze na tablecie. siebie w małym okienku widze ale osoby do której dzwonie już nie widzę. Jest tylko domyślny obrazek i słyszę głos. Czy to wina aplikaji czy słuchawek z mikrofonem? Bo mam tam 2 bolce a gniazdo na skype w tablecie ma jedno . Czy jest jakis zestaw słuchawkowy z mikrofonem na 1 bolec? Pomocy. Będę wdzięczny za maila na bearhunters@wp.pl

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witam i prosze o pomoc. Kupiłem tablet sony tablet s 3g ale nie mobłem ściągnąć skypa z android market. Pojawia sie komunikat że nie kompatybilna z modelem sony tablet s. Ściągnąłem w końcu z chomikuj pl i wyglądał dobrze na tablecie. siebie w małym okienku widze ale osoby do której dzwonie już nie widzę. Jest tylko domyślny obrazek i słyszę głos. Czy to wina aplikaji czy słuchawek z mikrofonem? Bo mam tam 2 bolce a gniazdo na skype w tablecie ma jedno . Czy jest jakis zestaw słuchawkowy z mikrofonem na 1 bolec? Pomocy. Będę wdzięczny za maila na bearhunters@wp.pl" target="_blank


Ja mam tablet wifi only i mam zainstalowanego skype prosto z marketu. Nie wiem skąd te problemy u Ciebie. U mnie wszystko ok.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
oldguest
Początkujący

W moim 3G też nie miałem żadnych problemów ze ściągnięciem skype'a z marketu. Program działa choć rozmówcy narzekają na jakość obrazu (przednia kamerka w tablecie pozostawia wiele do życzenia).

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Naprawdę dziwne. Masz aktualną wersję systemu (aktualnie Android 3.2.1 release 2)?

Zapraszam na VAIOBlog.pl