anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

Witajcie,
nie miałem jeszcze okazji przetestować tego urządzenia, może ktoś już posiada go? Wygląd mi się bardzo spodobał, szczególnie kształt (grubszy na górze). Ciekawe rozwiązanie. Na pierwszy rzut oka są ciekawie rozwiązane przyciski na panelach bocznych. No i system Android, który według mojej oceny jest jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ciekawe jaka będzie możliwość aktualizacji. Poniżej recenzja tego modelu:
http://www.pcpro.co.uk/reviews/tablets/370165/sony-tablet-s

130 ODPOW. 130
jader-----
Początkujący

Właśnie piszę z tabletu S, poznałem to urządzenie dość dokładne i wydaje mi się, ze mogę troche utrzeć nosa nawet największym zwolennikom iPada.
- rozdzielczość 1280x800 zamiast 1024x600 (do tego jakość ekranu )
- czytnik kart pamięci SD
- łączność Bluetooth
- kształt (wedlug mnie przekonanie ponad wygodę pracy może wynikać z tego iż zwolennicy iPada nie czytali w życiu książek wiec nie poznali ich wygody)
- DLNA (bardzo ciekawe rozwiazanie jesli chodzi o przesyłanie plików do odbiorników takich jak telewizor albo kino domowe)
- pilot do wszelakiej maści urządzeń ( wiem ze macie media remote my też mamy tylko ze nasz pilot może służyć do kazdego urządzenia )
- ANDROID 3.2 jest plusem nie minusem nie ogranicza go dostępność aplikacji jak na jabłuszko do tego wsparcie od sony


Według mnie nie ma co dyskutować sony tablet położył iPada na ziemi i depta go ogromnym glanem, jesli są jakieś niedowiarki zapraszam z iPadem a udowodnie wyższość tabletu sony w 15minut.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ja was tylko proszę - bez wojenek.
To tylko urządzenie. Każdy znajdzie coś dla siebie, a i tak żaden nie będzie idealny.

Jader cieszę się, że się pochwaliłeś swoimi spostrzeżeniami. Którą wersję wybrałeś?
Powiedz mi, czy jest jakiś menedżer plików na Androida (coś jak total commaner na winde) ?
No i czy jest jakaś szansa na ręczne zamknięcie aplikacji? Bo co się namęczyłem podczas organoleptycznego testowania tabletu S to moje :slight_smile:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

kris napisał(a):

Powiedz mi, czy jest jakiś menedżer plików na Androida (coś jak total commaner na winde) ?

Krisu jest takich programów wiele, oczywiście w Android Market, nie wiem czy na tablecie coś jest zainstalowane.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ale wiesz o co chodzi - o dwa okienka. Tak, żeby sobie szybko przerzucać pliki z miejsca A do B. Najlepiej z wbudowanym klientem FTP.
Po prostu chcę zamienić netbooka na Tablet. Wiem,że to zupełnie różne urządzenia, ale próbuję sprawdzić, czy da się żyć z jednymi ograniczeniami, ale dogodniej używać atutów.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

jader napisał(a):

Według mnie nie ma co dyskutować...


Oczywiście że nie ma, bo prezentujesz stanowisko kompletnie nie dopuszczające do dyskusji innych opinii niż Twoja.

Czy kogoś przekona taka zajadła argumentacja?
Skoro tablet jest tak dobry, że broni się specyfikacją, to po co to pisanie o wgniataniu butem w ziemię? Nie widzę powodów by tak emocjonalnie podchodzić do kwestii sprzętu.

Pozdrawiam,

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

jader napisał(a):

Właśnie piszę z tabletu S, poznałem to urządzenie dość dokładne i wydaje mi się, ze mogę troche utrzeć nosa nawet największym zwolennikom iPada.
- rozdzielczość 1280x800 zamiast 1024x600 (do tego jakość ekranu )
- czytnik kart pamięci SD
- łączność Bluetooth
- kształt (wedlug mnie przekonanie ponad wygodę pracy może wynikać z tego iż zwolennicy iPada nie czytali w życiu książek wiec nie poznali ich wygody)
- DLNA (bardzo ciekawe rozwiazanie jesli chodzi o przesyłanie plików do odbiorników takich jak telewizor albo kino domowe)
- pilot do wszelakiej maści urządzeń ( wiem ze macie media remote my też mamy tylko ze nasz pilot może służyć do kazdego urządzenia )
- ANDROID 3.2 jest plusem nie minusem nie ogranicza go dostępność aplikacji jak na jabłuszko do tego wsparcie od sony


Według mnie nie ma co dyskutować sony tablet położył iPada na ziemi i depta go ogromnym glanem,.





Sam nie wierzysz chyba w brednie jakie wystukałeś :)
A z zaproszenia nie skorzystam bo po pierwszy teście (spuszczenie urządzenia z wysokosci 50cm na podłogę) twój SONY musiałby trafić do śmeitnika zamiast na kolejny test :)

- mi rozdzielczosc w iP2 wystarczy W ZUPEŁNOŚCI. Nie ma zadnej pikselozy
- czytnik SD - jest w opcji o czym wielu zapomina. Mi jest niepotrzebny bo dla mnie iP nie jest zamiennikiem kompa do przeglądania zdjeć (a zawet jeśli - można je bez problemu szybko wrzucić)
- BT - przeciez iP tez ma BT
-kształt - jak dla mnie lepszy ma włąsnie iP. Mozna na nim tak samo komfortowo pracować w kazdej pozycji
- DLNA ? W iP tez mogę bezprzewodowo przesyłać obraz na TV. Dotyczy to tego wszytskiego co wyswietlane jest na ekranie iPada!!
-Android - to dla mnie porażka. Jako drugi telefon mam XPerię wiec jako takie pojecie jest

I żeby nie było - miałem 2 macintoshe i OS X sie u mnie nie sprawdził. Wolę zdecydowanie PC - do wszystkiego. Jeśli chodzi o iPada podchodizłem do niego początkowo bardzo nieufnie w zwiazkuz doswiadczeniami z Mac OS X - ale obawy okazały sie bezpodtsawne. Jakosć wykonania (trwałosć), ilosć i rodzaj apliakcji - to dla mnie priorytety. A programy Apple (biurowy, iMovie i Garageband) - to już po prostu poezja.

profile.country.en_PL.title
tompacan
Nowicjusz

mobor napisał(a):


- mi rozdzielczosc w iP2 wystarczy W ZUPEŁNOŚCI. Nie ma zadnej pikselozy
- czytnik SD - jest w opcji o czym wielu zapomina. Mi jest niepotrzebny bo dla mnie iP nie jest zamiennikiem kompa do przeglądania zdjeć (a zawet jeśli - można je bez problemu szybko wrzucić)
- BT - przeciez iP tez ma BT
-kształt - jak dla mnie lepszy ma włąsnie iP. Mozna na nim tak samo komfortowo pracować w kazdej pozycji
- DLNA ? W iP tez mogę bezprzewodowo przesyłać obraz na TV. Dotyczy to tego wszytskiego co wyswietlane jest na ekranie iPada!!
-Android - to dla mnie porażka. Jako drugi telefon mam XPerię wiec jako takie pojecie jest



Kolego, spokojnie, posługując sie podobnym sposobem argumentowania to ja moge udowodnić, że Zenit XP12 jest lepszy od A900 ;)
Znam takich co to im Trabant w zupełności wystarcza, a pośród nich są tacy co to Satelitę uważają za najlepszy pojazd na globie ;)

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

kris napisał(a):

Powiedz mi, czy jest jakiś menedżer plików na Androida (coś jak total commaner na winde) ?
No i czy jest jakaś szansa na ręczne zamknięcie aplikacji? Bo co się namęczyłem podczas organoleptycznego testowania tabletu S to moje :slight_smile:



Jest kilka opcji. Wystarczy wpisać FTP w wyszukiwarkę android market. Czytałem tylko opisy a nie korzystałem w praktyce więc nie podpowiem więcej.

Do zamykania nieposłusznych aplikacji mam Advanced Task Killer. Działa bez problemów:)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

:c18
:c69

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Znalazłem na przykład takie.
Ghost Commander
CRKO Commander