anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

Witajcie,
nie miałem jeszcze okazji przetestować tego urządzenia, może ktoś już posiada go? Wygląd mi się bardzo spodobał, szczególnie kształt (grubszy na górze). Ciekawe rozwiązanie. Na pierwszy rzut oka są ciekawie rozwiązane przyciski na panelach bocznych. No i system Android, który według mojej oceny jest jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ciekawe jaka będzie możliwość aktualizacji. Poniżej recenzja tego modelu:
http://www.pcpro.co.uk/reviews/tablets/370165/sony-tablet-s

130 ODPOW. 130
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a fuj.....to było to etui, które mnie odrzucało i zmusiło do kupna oryginalnego za strasznie duże pieniądze.
Zaraz pokażę...

btw
dzięki, że się pochwaliłeś :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Też zastanawiam się nad etui, ale to oryginalne Sony kosztuje sporo... Zamiast tego zainwestowałem w słuchawki Sony MDR-XB500, ponieważ dużo słucham muzyki i oglądam filmy. I powiem wam, że te słuchawki są do tego idealne. Mają znakomite wysokie i niskie tony, więc każdy rodzaj muzyki brzmi na nich idealnie. Filmy o bardzo dobrej jakości też brzmią super! (efekty porównywalne do tych w kinie :smileytwisted: ). Polecam je każdemu, kto poszukuje niebanalnych słuchawek do tabletu :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Almarcino
Początkujący

Ja wczoraj dostałem Tablet Sony S, ktory mam dzieki promocji Bravi. Teoretycznie zastanawiam sie czy go zatrzymac (zazwyczaj uzywam notebooka) czy sprzedac (niestety brak gwarancji), ale... sprzęt naprawde pierwsza klasa! Lekki, świetne kolory, bardzo czuły, bateria niestety słabo, ale na podróz poznan-warszawa pociagiem wystarczy :P Co mnie zaskoczylo to zainstalowny Crash Bandicoot, świetna gierka. Poza tym caly czas rozpracowuje ten sprzęt (przyznaje, ze nigdy sie wczesniej tym nie interesowalem), ale czuć moc :)

Panowie i Panie, jak wyglądała zawartośc waszych pudelek? Ja przyznaje, ze bardzo skąpo, ale nie wiem czy to wina tego, ze te z konkursów sa zawsze takie "gorsze" czy jest tak zawsze. W pudeleczku mialem jedynie poza tabletem ladowarke i kilka karteczek jak odpalic sprzęt 😛 Zadnej wiekszej instrukcji czy opisu specyfikacji.

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Zestaw w pudełku niestety jest "standardowy" i nie zawiera jakichkolwiek fajerwerków.
Zapewne tak samo jak u Ciebie:
- Tablet S
- ładowarka sieciowa
- smyczka
- papierki z instrukcjami, gwarancjami

Chyba wszystko.

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.pl_PL.title
Almarcino
Początkujący

To super, bo juz myślałem, ze jestem wyjątkiem :) Dzięki za informacje

didus0
Początkujący

kris napisał(a):

destin6 napisał(a):

Ja osobiście czekam na wersję z 3G i mam dylemat co wybrać, czy właśnie Tablet Sony S, czy może jednak iPad'a :c3


ja się zastanawiam nad wersją 32GB WiFi. Stwierdziłem, że bardzo potrzebuję dużego dysku, a 3G już mniej, bo mogę sobie podpiąć modem pod microUSB.

Czyli co ?? mam to rozumiec kris ze nie musze kupowac 3G bo jak kupie gwizdek np Play to bede mial sygnal jak z karta sim ??

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

didus0 napisał(a):


ja się zastanawiam nad wersją 32GB WiFi. Stwierdziłem, że bardzo potrzebuję dużego dysku, a 3G już mniej, bo mogę sobie podpiąć modem pod microUSB.

nie podłączysz modemu usb, bo te modemy mają sterowniki wbudowane jedyne dla łindołsa (ew. maca).





didus0 napisał(a):

Czyli co ?? mam to rozumiec kris ze nie musze kupowac 3G bo jak kupie gwizdek np Play to bede mial sygnal jak z karta sim ??

Gwizdek? Nie rozumiem. Ale wydaje mi się, że dość jasną dałem odpowiedź wyżej :P

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
didus0
Początkujący

no kris jak najbardziej :kissing_heart: ;)

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

kris napisał(a):

Gwizdek? Nie rozumiem. Ale wydaje mi się, że dość jasną dałem odpowiedź wyżej :P



Gwizdek czyli pendrive. A modemy na USB często wyglądają jak pendrive więc i mówi się na nie gwizdek. Ale wcześniejsza Twoja odpowiedź wyjaśniła wszystko (gwizdek nic nie da bo nie ma sterowników).

4538-----
Początkujący

Witam, mam tablet s i mam problem z połączeniem się z wifi a jest w odległości 2m. od mojego tableta. Ciągle mam komunikat ze trwa uzyskanie adresu IP, mój telefon się też nie łączy(SAMSUNG GALAXY ACE) za to komputer tak i telefon HTC też. W firmie normalnie mi się łączy telefon i tablet. Czy to może być problem routera czy muszę coś zmienić w ustawieniach? Router CISCO EPC2425. :c3