anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

profile.country.PL.title
hdfan77
Poszukiwacz

Tablet Xperia Z. Bateria sama się rozładowuje.

Witam. Posiadam tablet Sony Xperia Z (SGP312E3/B). Występuje problem z ładowaniem baterii, ponieważ bateria ładuje się nie do końca i sama się rozładowuje. Przykładowo wskaźnik ładowania baterii pokazuje 15%. Podłączam ładowarkę o godzinie 22.00. Bateria ładuje się przez całą noc przy wyłączonym tablecie. O godzinie 8.00 rano włączam tablet (ładowarka jest podłączona do sieci), wskaźnik naładowania baterii pokazuje 97%. Z tego co wiem, pełne ładowanie baterii w tablecie trwa 6 godzin. Wygląda na to, że bateria po naładowaniu do pełna sama się rozładowauje nawet przy podłączonym zasilaniu. Gdy tablet jest wyłączony i nieużywany przez kilka godzin, to po włączeniu tableu widzę, że spadł poziom naładowania baterii o 2%-3% (czyli baterii sama się rozładowuje nawet przy wyłączonym tablecie). Mam również smartfon Xperia Z1, problem z baterią nie występuje. Jak rozwiązać ten problem? Czy podczas ładowania baterii funkcja Stamina powinna być wyłączona, czy to jest bez znaczenia? Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,

Jerzy.

Kto dodał ten temat do Ja też