anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

788 ODPOW. 788
profile.country.PL.title
patrol69
Użytkownik

Zadzwoniłem pod wskazany numer. Odebrał miły pan który jak u większości osób zakomunikował, że problem jest znany i pracują nad aktualizacją która podobno ma wyjść pod koniec grudnia/początek stycznia. 

profile.country.PL.title
Jarefix
Poszukiwacz

Witam!

Potwierdzam problem z pikselami  na wszystkich wykupionych kanałach od Vectry. Włożony modył CI+, do ostatniej aktualizacji oprogramowania było wszystko ok. Telewizor KD-55XH9096 kupiony rok temu. 

profile.country.PL.title
tedy111
Poszukiwacz

Mi wymienili płytę tydzień temu w domu 20 min i po sprawie na razie wszystko ok.Serwisant twierdził że kilka płyt już wymienił i nikt z reklamacją nie wrócił że to niby jakieś poprawione płyty są( zobaczymy),ale też powiedział że ten problem był zgłaszany przez serwisy do sony od lipca i dobrze o tym wiedzą ale mają to w d.... bo na 100 sprzedanych tv tylko 1-2 osoby używają cam reszta dekodery lub naziemna i że jest to problem globalny,na moje pytanie czy aktualizacja coś pomoże się tylko uśmiechnął.Ja pisałem do nich emaile że napiszę do głównej siedziby itp,itd mają to w d.... jedynie jak ktoś by miał dojście to opisać w gazecie to ponoć na nich działa bo boją się że im sprzedaż spadnie.Jeśli u mnie problem powróci to już drugi raz nie składam reklamacji tylko rękojmia i tyle mój błąd że za pierwszym razem nie zgłosiłem rękojmi tylko gwarancję.

 

profile.country.PL.title
Django
Poszukiwacz

Tedy 111 

Czy po wymianie płyty problem znikł? Mam ten sam problem i dylemat co robić.

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

Jestem po wymianie płyty i niestety problem powrócił po ok. 3 tygodniach. Jest to potwierdzone przez kilku innych użytkowników. Mieli to naprawić nowym oprogramowaniem ale na razie nic się nie dzieje. 

profile.country.PL.title
mycha1961
Poszukiwacz

ja mam XR-50X90, wymiana płyty pomogła na 2 miesiące, od tygodnia pojawiła się pikselowa, ale już nie tak często.

profile.country.PL.title
tedy111
Poszukiwacz

Django

Problem powrócił po dwóch tygodniach co prawda piksele pojawiają się sporadycznie ale chyba coraz częściej, zgłosiłem sprawę do serwisu i czekam co dalej.

profile.country.PL.title
Django
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedzi...

No to mamy problem trochę grubszy..

U mnie pixeluje tylko z kartą Ci+,

po wyjęciu jest ok..  był technik z kablówki, wymienił kartę Ci+  sprawdził sygnał, ale nadal lipa.. 

Ciekawe czy Sony wypuści faktycznie coś poprawionego ,no i kiedy? Czy tylko mydlą oczy.

Mam już powoli dość.

A czy ktoś robił dalsze kroki  już po wymianie płyty?

 

 

profile.country.PL.title
SLAWMOR-1961.
Użytkownik

Trzeba KRZYCZEĆ na cały świat.

https://www.youtube.com/watch?v=IVyjshlXeeI

TU jest możliwość przed premierą nowego TV.

dodaj komentarz niech usłyszą twoją opinię.

Czekam na serwisanta już 2 raz .Ciekawe co powie.

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

Dodałem komentarz na Youtube  w języku angielskim bo ktoś dał w języku  polskim ale wątpię żeby to miało jakiś oddźwięk. Jakby co to dopisujcie odpowiedzi bo im więcej to może być bardziej skuteczne. Szukajcie komentarza Janusz I. 👍