anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Aktualizacja "S" do Ice Cream Sandwich (Android 4.0)

:c37


czy ktoś słyszał, czytał lub widział gdzieś oficjalne info od SONY na temat aktualizacji bądź braku aktualizacji tabletów S do Androida 4.0 ?


Nie chcę czytać o przypuszczeniach, marudzeniu itd. ale o w miarę potwierdzonych informacjach.


Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
88 ODPOW. 88
profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

http://vaioblog.pl/sony-tablet/aktualiz ... -pobrania/

Ja już robie screeny, zaraz uraczę nimi tych, którzy jeszcze się zastanawiają :D

Zapraszam na VAIOBlog.pl
Michallll
Początkujący

Panowie, a u was po aktualizacji też google play zakładka "najlepsze darmowe aplikacje" chodzi jak by nie mogła :>?

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Michallll napisał(a):

Panowie, a u was po aktualizacji też google play zakładka "najlepsze darmowe aplikacje" chodzi jak by nie mogła :>?



Śmiga spoko.

Zapraszam na VAIOBlog.pl
Michallll
Początkujący

U mnie już też działa ok ;) Wcześniej z jakiegoś powodu na tej podstronie nie wyświetlało miniatur programów przez co cała podstrona ledwo działała.

Ogólnie całkiem fajny ten ICS, na pewno było warto aktualizować system ;) Fajnie jeszcze jak by ten small apps się jakieś dodatkowe pojawiły np komunikator.


Obecnie znowu nie mogę łączyć się do sieci ad-hoc (telefon <= wifi => tablet) :P Jak widzę ponownie mam zablokowanego roota (nie można dokonać modyfikacji aby sieci ad-hoc były widoczne) ;)

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Moje pierwsze screeny:

http://vaioblog.pl/sony-tablet/szybkie- ... ny-tablet/

Zapraszam na VAIOBlog.pl
icemanwlkp
Początkujący

No zainstalowalem wszytsko smiga ,ale jak sie podepnie klawiature zewnetrzna to ma spore opuznienie w pisowni jak ktos szybko stuka . Czas pracy na bateri mocno przeklamany bateria na 100 % a czas to 5 min.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

icemanwlkp napisał(a):

Czas pracy na bateri mocno przeklamany bateria na 100 % a czas to 5 min.


Co? :c7
Mógłbyś rozwinąć?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
icemanwlkp
Początkujący

Skalibrowala sie po rozladowaniu i naladowaniu , teraz juz wmiare czas wylicza ,ale tez mocne wachniecia sa np. Teraz mam 44 % a czas wylicza 1 dzien 2 h

Nadal klawiatura zamula strasznie , ale to podobno problem Ics choc na innym sprzecie taniej firmy smiga jak trzeba.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

A więc po kliku dniach od upgrade'u kilka słów ode mnie

Na plus:
Cieszę się, że SONY wsparło nasze tablety. Doświadczenie na rynku wielu urządzeń innych producentów pokazuje,że nie każda firma ruszyła swoich programistów do tej aktualizacji.
Nowy Android bardzo mi się podoba. Zamykanie aplikacji to coś czego braku nie potrafiłem zrozumieć na początku. Teraz jest. No wreszcie. Podoba mi się zmiana designu, czcionek, kolorów. Fajniej.
Cieszy fakt o którym mało kto pisze: pojawiły się ustawienia pokazu zdjęć. Teraz mogę puszczać wg wybranej kolejności (choć brakuje mi po prostu PO NAZWIE!), czy wybranym odstępie czasu.
Katalogi na głównym ekranie. Od razu więcej na jednym ekranie mi się mieści. Zmiany w aparacie też fajne, ale rzadko z tego aparatu korzystam. System wydaje mi się szybszy, stabilniejszy. Pojawiło się też wiele nowych opcji w ustawieniach. Cieszę się, że nie musiały się instalować wszystkie appki od nowa, ale jednak zmiana w strukturze katalogów (pamięć wbudowana: wew. i usb) się odbyła.


Na minus:
Nadal nie można instalować appke na karcie SD. Nadal partycja wewnętrzna zwie się SD. A przez to, ze wydzielono katalog z pamięcią usb (teraz SD2), to troszkę mi danych zniknęło np. w poweramp'ie nie działają mi wcześniej zapisane playlisty.

Galeria się zmieniła i teraz poszczególne albumy nie wyświetlają się wg hierarchii katalogów, a wg "od najnowszego". Co wprowadza mi niezły chaos 😕

W smallapps powinno być jeszcze więcej do wyboru np.youtube lub coś w stylu YT Player ;)

Coś co mnie na chwilę obecną bardzo irytuje: zakładka aplikacje (teraz apps&widget) to teraz kompletny chaos. Czyli wyświetlanie albo w kolejności A-Z albo w kolejności od najnowszej do najstarszej(co po upgradzie równa się totalny chaos i brak kolejności). Nie ma już zakładek. Kurde no! Brakuje mi tego! Miałem zakładki np. biuro, mail, foto, images, gry i pod tymi zakładkami miałem appki. Było to logiczne, bo przy dużej ilości appek nie wszystkie zna się z nazwy. Szkoda, że tego już nie ma :(

Nie działają mi screenshoty. Za nic nie mogę tego zrobić :(



icemanwlkp napisał(a):

Skalibrowala sie po rozladowaniu i naladowaniu , teraz juz wmiare czas wylicza ,ale tez mocne wachniecia sa np. Teraz mam 44 % a czas wylicza 1 dzien 2 h


ja tam nie zwracam uwagi na ten wskaźnik. Przecież różnie bywa w trakcie używania, raz wifi, raz kilka appek w tle, raz z dźwiękiem, raz bez. Loteria.


icemanwlkp napisał(a):


Nadal klawiatura zamula strasznie , ale to podobno problem Ics choc na innym sprzecie taniej firmy smiga jak trzeba.


nie zazdroszczę. Życzę Ci by pojawiła się aktualizacja poprawiająca ten błąd.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
oldguest
Początkujący

Otrzymałem dziś update do wersji 4.0.3 (release 1a). Może wreszcie skończą się moje kłopoty z połączeniem z netem po 3G?