anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

początki bywają trudne

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

początki bywają trudne

Jestem początkującym użytkownikiem lustrzanki,więc proszę o wszelkie podpowiedzi:)

399 ODPOW. 399
profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Małżonka Kasia zauważyła pojawiającą się pleśń i chciała się już pozbyć chlebka,ale pomyślałem,że to świetna okazja.Zostawiłem tak na dni trzy aby troszkę podrosła i oto efekt:)

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Gwiazda betlejemska,bez interwencji programów graficznych,zrobione Sony 18-70 +Helios przerobiony

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Różowiutko :slight_smile:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

A Ja napiszę że miniaturki bardziej Mi się podobaja w zbliżeniu przeszkadzaja Mi pyłki ale to tylko Moje zdanie ;)

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Dzisiejsza wizyta Kasi rodziców,i zabawa w makro,jak dobrze pamiętam to Fiołek,znaczy się jego centralna część :),po powrocie do domu i przeglądaniu zdjęć na kompie stwierdziliśmy,że wyglądają jak słonie,i nazwałbym je Kwiatowe słonie :)

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Jeżeli mam wybierać która fotka lepsza to zdecydowanie 81 :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

A tu kolejne , taki mały kaktusik się znalazł
Zdjęcia wykonane Sony 18-70 plus przerobiony Helios ,doświetlone lampą wbudowaną z nałożonym dyfuzorem domowej roboty

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Podoba się taki pełny kadr :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

81 i 82 - ładne kadry i kolory :thumbsup:
83 i 84 - podobne kadry tylko inna GO. Większa selekcja ;) IMO 83 lepsze :)
85 - zwiększyłbym kontrast (chyba) i rozjaśnił. Czarne nie jest czarne a białe nie jest białe :rolling_eyes:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Starosta , numer 85 zrobiłem na szybko dla pokazania co zamontowałem na lampę