anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

790 ODPOW. 790
profile.country.PL.title
Django
Poszukiwacz

Dokładnie..totalna kpina z użytkownikow..ja również dostałem taką wiadomość  kilka tygodni temu.. 

Pytanie ..czy ktoś już dostał odpowiedz w sprawie kekojmi?

profile.country.PL.title
Karamba
Użytkownik

SONY  odpowiedzi udziela przez  BOTa -Natalia :wink:

profile.country.PL.title
Jarefix
Poszukiwacz

Jestem po wymianie przez serwisanta Sony płyty z wejściem na moduł cam w tv 55xh9096 (po roku użytkowania na module cam) . Obraz jest teraz ok. Zdarza się że po włączeniu tv przestaje współpracować z modułem i wywala czarny ekran z komunikatem "brak sygnału tv". Pomaga ponowne uruchomienie tv poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku włączenia na pilocie. Trochę to irytujące. Zobaczymy jak długo wytrzyma wymieniona płyta. 

profile.country.PL.title
Slawomir-M1977
Poszukiwacz

A aktualizacji jak nie było tak nie.  Paranoja 

profile.country.PL.title
Persu87
Użytkownik

będzie do końca stycznia

profile.country.PL.title
Persu87
Użytkownik

to ja po wymianie plyty nie mam takich problemów

profile.country.PL.title
Django
Poszukiwacz

Persu87 Skąd wiesz że do końca stycznia ma być aktualizacja?

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

Może sprawę nagłośnić w mediach to coś się ruszy z tymi problemami. Przecież to jest jakieś nienormalne żeby taka firma olewała swoich klientów i nadal sprzedają te buble. Tych terminów aktualizacji oprogramowania było już sporo i jak na razie nic się nie dzieje.

profile.country.PL.title
Slawomir-M1977
Poszukiwacz

Dzisiaj pojawiła się u mnie aktualizacja. Co prawda nie aktualizowałem bo nigdy nie wiadomo co tym razem spieprzyli. Tak czy siak w szczegółach nic nie pisze Module CI , tylko o problemie z kolorami i ogólne usprawnienie działania telewizora. Versja 6.4314(01/2022) (tylko x85j/x89j) . Mój tv to x85J. Nie wiem czy to coś pomoże w temacie Ci . Aktualnie zrezygnowałem z kablówki tak ze nie mam jak sprawdzić to nie aktualizuje. 

profile.country.PL.title
karoleczek90
Poszukiwacz

jak zawsze w ch.. polecieli żadnej aktualizacji nie ma a dziś ostatni styczeń więc zadzwoniłem tam ponoć maja nowe instrukcje jak naprawić problem pytam jak wymiana płyty? konsultantka mówi ze wracają oprogramowaniem do wcześniejszej wersji masakra zobaczymy co wymyślą czekam na kontakt od technika.